Cyfrowy moduł pokojowy z obsługą protokołu C14

Utrzymywanie zadanej temperatury pokojowej – termostat sygnalizuje osiągnięcie zadanej temperatury pomieszczenia wpływając na podłączony regulator tak, aby utrzymać ją na właściwym poziomie. Graficzny wyświetlacz LCD, zapewnia nowoczesny wygląd oraz ułatwia obsługę. Pozastrefowa podgrzewanie CWU – w każdej chwili możliwe jest uruchomienie na 30 minut podgrzewania CWU do temperatury komfortowej. Ustawianie zadanej temperatury CO – cyfrowe podłączenie pozwala nastawiać temperaturę zadaną CO w regulatorach stałowartościowych. Odczyt temperatury kotła i zasobnika CWU, mieszaczy, pompy ciepła, solarów itp. Pracujących w systemie COMPIT C14. Sygnalizacja alarmów – połączenie cyfrowe umożliwia sygnalizację alarmów pojawiających się w podłączonym regulatorze. Na NANO+ pojawia się informacja o alarmie oraz uruchamia się sygnał akustyczny. Wbudowany zegar – umożliwiający regulację temperatury w cyklu dobowym i tygodniowym. Przełączenie NANO+ w tryb URLOP obniża temperatury zadane ogrzwawnia i może wyłączyć realizację CWU przez kocioł, pompę ciepła i układy solarne.

W sprawie potwierdzenia kompatybilności NANO + i poszczególnych regulatorów prosimy o kontakt.

Schemat podłaczenia interfejsu cyfrowego

  • Interfejs cyfrowy można przyłączać tylko do regulatora przystosowanego do komunikacji cyfrowej z termostatem NANO. Zalecamy stosowanie skrętki o przekroju żył nie mniejszym niż 0,14mm2, maksymalna długość przewodu 1000m. W przypadku połączeń dłuższych niż 30m zalecamy stosowanie rezystorów terminujących o wartości 100Ω na końcach linii.

Schemat podłaczenia zasilania

  • Jeżeli regulator współpracujący jest przystosowany do zasilania termostatu NANO, to zaciski U,G termostatu NANO należy przyłączyć do odpowiedniego złącza regulatora.

Pliki do pobrania: